Produkty BG Inc.

Układ paliwowy – silnik benzynowy

 

bg202BG Supercharge II // BG 202 177 mL

BG Supercharge II utrzymuje cały układ paliwowy w czystości. Zawiera stabilizator paliwa, który zapobiega utlenianiu i mętnieniu paliwa podczas magazynowania. Zwiększa moc i osiągi silnika. Jest kompatybilny z paliwami zawierającymi dodatek alkoholu. Preparat w pełni odpowiada lub przewyższa normę ASTM D 5500 dotyczącą zachowywania czystości zaworów w zależności od jakości stosowanych paliw. Bezpieczny dla pojazdów z katalizatorem i sondą Lambda.


bg203BG CF5® // BG 203 325 ml

Preparat BG CF5® to unikalny preparat uszlachetniający do paliwa. Dzięki zastosowaniu formuły high-tech preparat szybko i skutecznie usuwa osady silnikowe z komory spalania, z kolektorów ssących, otworów i szczelin oraz zaworów. Ponadto udrażnia wtryskiwacze paliwa, oczyszcza i smaruje cały układ paliwowy, a także zabezpiecza układ paliwowy przed powstawaniem ciężkich depozytów oraz wilgoci. Produkt jest bezpieczny dla samochodów z katalizatorem oraz sondą lambda.


bg206BG Air Intake System Cleaner // BG 206 325 ml

BG Air Intake System Cleaner to wyjątkowo skuteczny preparat rozpuszczający i usuwający osady, odkładające się w zaworze motylkowym przepustnicy, korpusie przepustnicy i zaworach obejściowych układu zasysania powietrza w nowoczesnych silnikach z wielopunktowym wtryskiem paliwa. Dzięki takiemu oczyszczeniu, zmniejsza się emisja spalin, a silnik uzyskuje lepsze osiągi. Produkt jest bezpieczny dla samochodów z katalizatorem. Preparat BG Air Intake System Cleaner przeznaczony jest do stosowania wraz z przyrządem do czyszczenia układu zasilania BG 9290-200 BG VIA™ Vehicle Injection Apparatus.


bg208BG 44K®Power Enhancer® // BG 208 325 ml

Preparat BG 44K® Power Enhancer® w sposób bezpieczny, szybki i dokładny usuwa osady silnikowe z komory spalania, z kolektorów ssących, otworów i szczelin oraz z zaworów. Preparat udrażnia wtryskiwacze paliwa i oczyszcza cały układ paliwowy. Preparat BG 44K® Power Enhancer® przyczynia się do mniejszego zużycia paliwa i zmniejszenia emisji spalin. Preparat powoduje, ze silnik znowu pracuje jak nowy, charakteryzując się optymalnymi osiągami i niezawodnością. Produkt jest bezpieczny dla samochodów z katalizatorem oraz sondą lambda.


bg210Preparat BG Fuel Injection System Cleaner // BG 210 325 ml

Preparat BG Fuel Injection System Cleaner jest specjalnie opracowaną mieszanką substancji o dużej masie cząsteczkowej i dodatków hamujących powstawanie osadów, która szybko, bezpiecznie i skutecznie oczyszcza wtryskiwacze paliwa oraz przyczynia się do usuwania osadów z komory spalania. Preparat ten przeznaczony jest do stosowania wraz z przyrządem BG 9290-200 BG VIA™ Vehicle Injection Apparatus oraz preparatem BG 44K®- 208. W skład preparatu BG Fuel Injection System Cleaner wchodzą dodatki hamujące powstawanie osadów, działające na zasadzie „namaczania” ciężkich osadów powstałych na zaworach. Dzięki temu, skuteczność silnych składników oczyszczających zawartych w preparacie BG 44K® – 208 staje się jeszcze wyższa. Ta technologia jest bezpieczna dla wszystkich elementów układu zasilania, w tym uszczelek, wężyków, elementów metalowych, elastycznych powłok wewnątrz zbiorników paliwa, pomp paliwowych, pierścieni, itp. Produkt jest bezpieczny dla samochodów z katalizatorem oraz sondą lambda.


bg211BG ISC® Induction System Cleaner™ // BG 211 325 ml

BG ISC® Induction System Cleaner™ szybko i bezpiecznie czyści wtryskiwacze paliwa oraz usuwa ciężkie, twarde depozyty węglowe z kanałów i zaworów dolotowych oraz z komory spalania. Preparat przeznaczony do stosowania wraz z przyrządem BG 9290-200 BG VIA™ Vehicle Injection Apparatus oraz z preparatem BG 44K®, preparat nr 208. Preparat BG44K® dodawać do zbiornika paliwa. Preparat 211 stosowany zgodnie z instrukcją nie powoduje uszkodzeń żadnych elementów układu paliwowego. Preparat bezpieczny dla pojazdów z katalizatorem oraz z sondą Lambda.


BG9290-200BG 9290-200 BG VIA™ Vehicle Injection Apparatus // BG 9290-200

Urządzenie BG 9290-200 BG VIA™ Vehicle Injection Apparatus zapewnia wysoką skuteczność czyszczenia układu paliwowego bezpośrednio na pracującym silniku. Urządzenie jest przeznaczone do stosowania wraz z preparatem BG Fuel Injection System Cleaner – 210 oraz preparatem BG Air Intake System Cleaner – 206.


bg406BG Throttle Body & Intake Cleaner // BG 406 567 mL

BG Throttle Body & Intake Cleaner to preparat, który bezpiecznie i szybko usuwa osady gromadzące się w zaworze motylkowym przepustnicy, korpusie przepustnicy i zaworach obejściowych układu zasysania powietrza. Preparat zawiera składniki smarujące i antykorozyjne. Produkt jest bezpieczny dla samochodów z katalizatorem i sondą lambda.

 

 


 

bg280

BG Fuel System Drier // BG 280 355 mL // BG 2805 19L

BG Fuel System Drier jest specjalnie opracowaną mieszanką składników, które szybko i skutecznie usuwają wilgoć z układu paliwowego. Preparat ułatwia również rozruch w niskich temperaturach oraz przeciwdziała zamarzaniu przewodów paliwowych. Zalecany do stosowania w każdym silniku benzynowym lub Diesla. Preparat bezpieczny dla wszystkich układów wtryskowych przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami producenta.


bg4073BG Mass Air Flow Sensor Cleaner // BG 4073 99,1 mL

BG Mass Air Flow Sensor Cleaner jest skutecznym preparatem przywracającym prawidłowe działanie przepływomierza powietrza. Proces czyszczenia jest bardzo szybki i prosty. Stosować podczas wymiany filtra powietrza lub co każde 24000 km.


bg271bg272BG Gasoline Direct Injection Cleaner // BG 271 325 mL // BG 272 473 mL

BG Gasoline Direct Injection Cleaner – to dwuetapowy proces oczyszczania ciężkich depozytów znajdujących się na portach dolotowych oraz zaworach w silnikach z bezpośrednim wtryskiem benzyny. BG Gasoline Direct Injection Cleaner użyty wraz z narzędziami BG GDI Service Tool, produkt nr 9060, oraz zapobiega wypadaniu zapłonów na poszczególnych cylindrach.


bg9060BG GDI Service Tool // BG 9060

BG GDI Service Tool to zestaw przyrządów używanych wraz z preparatami BG 271 oraz BG 272.

 

 


wróć